5.ua

У Дніпропетровську поховали 11 невідомих українських солдатів

  Одинадцять неідентифікованих захисників України поховали у Дніпропетровську. Тіла загиблих настільки понівечені, що їх так і не змогли упізнати.


  11 ям, викопаних на Краснопільському цвинтарі. Після молебня та прощальних слів, загиблих героїв ховають із військовими почестями. На хрестах замість іменних табличок – 11 однакових написів: "Тимчасово невстановлений захисник Вітчизни". Відрізняються лише індивідуальні реєстрові номери. Невідомих солдатів в останню путь проводжають, як рідних.

  Останки одинадцяти бійців до Дніпропетровська привезли з-під Іловайська та Старобешевого. Судмедексперти взяли генетичний матеріал та відправили на лабораторні дослідження. Результати будуть порівнювати з ДНК родичів зниклих бійців.

  Результати експертиз будуть відомі за півтора місяці. Чиновники просять керівництво Міністерства охорони здоров'я та МВС створити єдиний реєстр ДНК невстановлених тіл та родичів бійців, що зникли безвісти, щоби близьким не треба було щоразу здавати аналізи у різних місцях, куди привозять невпізнані тіла.

  У Дніпропетровських моргах залишається сімдесят сім неідентифікованих тіл. Шістдесят з них хочуть поховати наступного тижня. На місці поховання планують створити Алею Героїв АТО.
  Попередній матеріал
  Майже половина українських керівників не побачили впливу подій на Сході на економіку
  Наступний матеріал
  В уряді заявили про ліквідацію тіньової схеми на 1 млрд. кубів газу
  Теги:
  Loading...