У Дніпропетровську міську раду та обласне управління МВС пікетували футбольні фани [відео]

  У Дніпропетровську міську раду та обласне управління МВС пікетували футбольні фани. Міліція затримала десятьох з них. Кажуть хлопці не місцеві. Деталі дізнавалась Марія Вяткіна.

   

  Майже дві сотні молодих людей схожих на футбольних фанатів пройшли ходою центральною вулицею Дніпропетровська. Біля міської ради зупинилися: почали кидати сніжки та палиці у міліцію що охороняє будівлю та вигукувати гасла.

  Після розпочалась штовханина. Із будівлі міськради вийшли бійці «Беркуту». Мітингувальники заспокоїлись і почали розходитись.

  Роман, мітингувальник: «У нас сейчас мирный протест, мы никого не провоцируем, мы хотим показать, что мы есть – активные граждане в Днепропетровске. Мы говорим по-русски, мы не галициские бандеровцы, обратите внимание».

  Частина хлопців приєдналася до активістів Євромайдану та разом з ними пішли пікетувати обласну міліцію.

  Мітингувальників зустріли тридцять міліціянтів. «Беркут» чекав свого часу в будівлі. До людей вийшов перший заступник головного міліціонера області. Мітингувальники вимагали зустрічі із начальником.

  Віктор Романенко, координатор Євромайдану: «Ми вже приходимо шостий раз, жодного разу людина не знайшла часу вийти до нас на півгодини,до людей, до тих людей, яких було побито, яких зараз вже вбивають».

  Через двадцять хвилин генерал таки вийшов до народу, був у доброму гуморі.

  Віктор Бабенко, начальник Дніпропетровського обласного управління міліції: «Я дуже вдячний вам, да, ви маєте право на мирні зібрання, як раз за те, що не допускаєте ніяких есколацій, ніяких протистоянь. Область здорова, і повірте – не так легко, тільки за ці дні після величних свят в області скоєно 15 вбивств».

  На цьому мітинг завершився. Євромайданівці розійшлися, але молодики, схожі на фанів, залишалися. Однак побачивши журналістів і телекамери - почали розходитися. У міліції кажуть - хлопці не місцеві і чого приїхали до Дніпропетровська - не відомо. Євромайданівці також не впізнали молодиків. А вже ввечері на Європейській площі міліція затримала декількох із них.

  Очевидець: «Человек восемь несли человека за руки, за ноги, их тоже окружало несколько человек, они были все в штатском. Человек кричал – помогите, люди, спасите…они посадили его в автозак».

  Євромайданівці намагаються з’ясувати через соцмережі - хто ці люди.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Міліція вимагає негайно звільнити захоплених вночі євромайданівцями працівників МВС [відео]
  Наступний матеріал
  Туск: Недальновидні дії української влади можуть призвести до розколу України
  Теги:
  Loading...