5.ua

У Дніпропетровську формують батальйони міліції особливого призначення

  На Дніпропетровщині формують батальйони патрульної служби міліції особливого призначення "Дніпро-1", "Артемівськ" та "Січеслав". Про це повідомили у прес-службі ГУМВС в Дніпропетровській області.


  За даними з міліції, на посади рядового, молодшого та середнього начальницького складу запрошують добровольців – цивільних осіб. Кандидати мають бути придатні до військової служби за станом здоров’я. Перевагу надають тим, хто пройшов строкову службу в Збройних силах України, має спортивні досягнення та добру фізичну підготовку.

  "Орієнтовна заробітна плата від 4 тисяч гривень", – йдеться у повідомленні.

  Водночас у батальйоні "Січеслав" повідомили, що їхній спецпідрозділ унікальний, адже створений на базі козацького об’єднання "Новокодацька сотня Війська Запорозького", саме тому в ньому "шанують усі козацькі та християнські традиції".

  Крім того, обласне управління міліції зазначили, що "сталося так, що біля меж нашої Дніпропетровської області проводиться Антитерористична операція, ведуться бойові дії. Місцева влада та правоохоронні органи роблять усе можливе для забезпечення миру та спокою на території регіону".

  Нагадаємо, раніше міністр Арсен Аваков повідомив, що в Міністерстві внутрішніх справ України створено 30 регіональних спецпідрозділів, чисельність особового складу яких становить 5,6 тисячі осіб
  Попередній матеріал
  У Бельгії через страйк залізничників паралізовано рух поїздів
  Наступний матеріал
  Всі пасажири і екіпаж російського Мі-8 вижили