5.ua

У Дніпропетровську дитина дивом вижила після падіння з скеледрому [відео]

  Із понад шестиметрової висоти зірвалася п’ятирічна дитина під час занять на скеледромі у Дніпропетровську. Дівчинку шпиталізували із переломом стегна та струсом мозку до обласної дитячої  лікарні.

  За словами медиків, її життю нічого не загрожує, однак лікуватися доведеться більше місяця. Матір дівчинки розповідає – донька займалася у гуртку комунального дитячо-юнацького центру. За яких обставин у дитини розстібнулася страховка, коли та була на найвищій точці штучної скелі – наразі невідомо. Адміністрація закладу, де стався нещасний випадок, ситуацію не коментує. Працівники зачинилися в адміністративній будівлі.

  Наталя Чорна, мати дівчинки: «У нее полностью отцепился этот карабин и она с высоты почти шесть метров упала на землю… Нам просто повезло, что она осталась живая, и что у нее не повреждена ни шея, ни позвоночник».

  Олексій Мохов, завідувач відділення травматології Дніпропетровської обласної дитячої лікарні: «Ребенок поступил в состоянии средней тяжести с переломами шейки правого бедра, ушиб костей носа и сотрясении головного мозга. Лечение будет продолжаться в отделении в течении недели, потому что перелом без смещения, а в последующем – до полутора месяцев в гипсовой повязке».

  Попередній матеріал
  Зсуви та паводки на Філіппінах – є жертви
  Наступний матеріал
  Азаров розчарував росіян – дефолту в Україні не буде [відео]