У Дніпропетровську ажіотаж в готелях для тварин

  У Дніпропетровську ажіотаж в готелях для тварин. Господарі, які збираються у дорогу на зимові свята, довіряють ветеринарам догляд за їхніми домашніми улюбленцями. Місця для чотирилапих постояльців заброньовані на кілька тижнів наперед.

  Світлана Тимофеєва погодилася на двотижневий відпочинок лише після того, як знайшла готель для свого улюбленця – кота Кузі. Жінка каже – раніше утримувалася від тривалих поїздок, бо не зручно було просити сусідів приглянути за твариною.

  Світлана Тимофеєва, власниця кота: "Ну с собой же его не возьмешь в гостиницу, это очень проблематично – перелет, переезд с животным. Он очень нервничает. Эти клетки – это не удобно".

  У готелі обіцяють доглядати кота, годувати, розважати та навіть давати тварині телефон, щоб почула голос господаря.

  Обов`язкова умова для постояльців готелю – вакцинація. Ветеринари кажуть – тварин без щеплень не беруть. За необхідності тут їх можуть і підлікувати.
   
  Алла Курченко директор готелю для тварин: "Животное должно быть вакцинировано…потому что это дополнительная гарантия того, что животное не заболеет по своей же причине".

  Місце тимчасового утримання  хоча і не велике, проте зручне, переконують у готелі. Меню - індивідуальне. Як і підготовка житла до приїзду чергового клієнта.

  Ярослава Соколова, покоївка готелю для тварин: "После каждого животного, которое у нас находилось, у нас происходит кварцевание и дизенфекция клеток, обрабатывается посуда, с которой кушало животное, туалеты дезенфицируются и клеточки".

  Окрім котів та собак, є тут місця й для інших хатніх улюбленців, навіть для птахів. МісцЯ у готелі - заброньовані наперед на усі зимові свята

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Аварійне судно "Спарта" прямує до Нової Зеландії
  Наступний матеріал
  У Китаї журналістам уперше показали двійко полярних ведмежат
  Теги: