nypost.com

У Дніпропетровській області впроваджено електронну прописку

  Дніпропетровщина першою в Україні запровадила електронну прописку. Відтепер зареєструватися за місцем проживання або знятися з реєстрації можна без довгих черг, просто в режимі онлайн.

  Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

  "Дніпропетровщина на iGov запустила дві нові адмінпослуги - реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання. Вони мають найбільший попит у населення. Зазвичай на таку процедуру йшло більше дня: постояти в черзі, сплатити збір, заповнити документи та багато іншого", - йдеться у повідомленні.

  Завдяки системі iGov процедура спрощується в рази. Відтепер всі необхідні документи заповнюються онлайн без черг та походів кабінетами. Так само сплачується і збір. Завітати до міграційної служби потрібно лише для того, щоб поставити штамп у паспорті, але час візиту можна обрати самостійно. До цього моменту там вже підготують усі документи та швидко поставлять штамп.

  Система iGov самостійно відслідковує термін надання послуги, кількість відмов. До того ж кожен, хто звернувся за послугою, зможе анонімно за допомогою електронної пошти оцінити якість обслуговування.

  У повідомленні йдеться, що на Дніпропетровщині вже можна отримати онлайн більше 50 адмінпослуг: субсидію, виплату при народженні дитини, реєстрацію авто з пробігом у МРЕВ, довідку про доходи тощо.

  Нагадаємо, в Україні запустили офіційний онлайн-магазин стандартів та нормативних документів. Онлайн-сервіс дозволяє купувати й завантажувати документи в електронному вигляді або замовляти їх у паперовому вигляді.

  Як повідомляв 5.ua, патрульна поліція Харкова запустила сайт, де за допомогою онлайн-сервісу кожен харків'янин зможе в онлайн-режимі повідомити про правопорушення в місті.

  Попередній матеріал
  У Німеччині заарештували росіянина, який вербував людей до лав "Ісламської держави"
  Наступний матеріал
  ЄС і Туреччина узгодили план розв'язання кризи з мігрантами
  Теги:
  Loading...