Руслан Пустовойт 5 канал

У Дніпрі одужує боєць, якого побратим проніс на собі кілометр після нападу ДРГ

Останнє, що пам'ятає боєць, – команда "зупинитися"

До лікарні імені Мечникова у Дніпрі бортом із Маріуполя доправили трьох військовослужбовців. Про це повідомляє "5 канал".

Як зазначається, серед поранених – 46-річний розвідник Руслан Пустовойт. У нього кульові поранення руки й ноги, він втратив багато крові. Наразі військовослужбовцю зробили операцію, він перебуває в реанімації.

Як стало відомо, Руслан Пустовойт на захисті Маріуполя від 2014 року. За плечима бійця –досвід боїв за Іловайськ, Савур-Могилу, Дебальцеве. Торік улітку він уже був поранений під Гнутовим. Тепер чергової травми зазнав 22 листопада під Широкиним, натрапивши на засідку.

Два дні тому диверсійно-розвідувальна група супротивника на українській території розстріляла бійців із кулемета. Пораненого Руслана врятував побратим, пронісши на собі близько кілометра.

"Ми йшли, прочісували посадку за посадкою, побачили міну на керуванні. Вона називається "монка". Я дав команду зупинитися. Це останнє, що я пам'ятаю. Далі уже стрільба з кулемета. Ми втратили одного бійця, решта – відішли", – розповідає Роман.

"Стан був абсолютно стабільний. Наразі вже середньої тяжкості. Він повен оптимізму, хоче якомога скоріше одужати. Якщо всі бійці будуть ти з такою динамікою – все у нашій армії буде добре", – переконує головлікар Дніпропетровської обласної лікарні Сергій Риженко.

Дивіться також: "Ледь не закінчилося трагедією": дніпровські лікарі розповіли про надскладну операцію бійця АТО

Попередній матеріал
Багатий улов: На кордоні з Польщею ДПСУ вилучила майже 25 кг бурштину
Наступний матеріал
Президент Європейської Ради заговорив українською

"Ледь не закінчилося трагедією": дніпровські лікарі розповіли про надскладну операцію бійця АТО

У Дніпрі бійців АТО виписали з лікарні і перевели у військовий госпіталь за порушення режиму