У дідуся-рекордсмена на Одещині 78 онуків та 75 правнуків [відео]

  Дідусь-рекордсмен мешкає на Одещині. У Павла Семенюка - понад півтори сотні онуків та правнуків. Майже всі родичі живуть по сусідству.

  Найстаршій дідусевій онуці 37 років, а найменшій правнучці й року не виповнилося. У січні Павло Миколайович святкуватиме ювілей - 80 років. Планує дочекатися і четвертого покоління нащадків.
  13 дітей, 78 онуків та 75 правнуків. Так сьогодні виглядає родина Павла Семенюка. Щоправда, якщо онуків пенсіонер ще розрізнає, то як звати всіх правнуків - забуває. Каже, велика родина - мрія його життя.

  Павло Семенюк: "Ви знаєте, я горю душою, просто в таком смислє, що пишаюся всерх міри пишаюся. Ви знаєте, те що я бажав і я получив дітей, внуков багато, те мене тішить, в мене другої жизні нема, другої цілі нема".

  15-річна Аля – одна з онучок Павла Миколайовича.  Яка за ліком - не знають ні вона, ні дідусь. У майбутньому хоче стати модельєром і мамою щонайменше сімох діточок. Каже, для родини – дідусь авторитет і приклад для наслідування.

  Аля Семенюк: "Всі на нього рівняються. Те, що він говоре, пока немонімаємо, потім підростаємо - вспоминаємо, те що дєдушка говорив, воно так дєйствітельно і получається".

  Павло Миколайович щодня порається по господарству, доглядає пасіку та бавиться з онуками і правнуками. Колись був будівельником, нині цією справою займаються його діти. В»ячеслав – один із них. Завдяки порадам та настановам батька вважає себе щасливою людиною, адже має семеро дітей та чимало онуків.

  В’ячеслав Семенюк: "Однажды когда-то отец, когда мне было лет 15-16, отец расказывает: вот унас семья 13 детей. Я говорю папа зачем ты рассказываешь, ну люди все спрашивают. А сегодня я сам закричал на все телевидения, что это нормально. это просто душевная радость. Передать словами, это что столько детей".

  Надія Баранова: "У нас 4 сестри, 8 братів, один брат в Молдавії остався, ми там жили. А так ми живемо, спілкуємося разом, по одинці нам плохо б було, а так ми разом друг другу помагаємо, вмєсті работаємо, живемо рядишком".

  Нині Семенюки займають у селищі Комінтернівському ледь не три вулиці. Упевнені - це не межа, і зупинятися не збираються. За півтора місяця в сім`ї наймолодшого сина має народитися ще один малюк.

  Марина Шевченко, Сергій Іщенко. Одеса, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Баскетбол: "Будівельник" переміг "Ферро", 105:91
  Наступний матеріал
  Масштабна ДТП у Польщі - 18 загиблих [відео]
  Теги: