У Держрічінспекції скаржаться на нестачу кадрів

  В Україні не вистачає інспекторів з нагляду за рухом водного транспорту. Про це повідомив начальник Державної річкової інспекції.
  За його словами, нині по всій Україні за безпекою руху на Дніпрі стежать трохи більше 30-ти інспекторів, тоді як треба - щонайменше півтори сотні. Також бракує і техніки. Зокрема, на усю довжину Дніпра діє лише три швидкісних катери. Відтак, до відповідальності порушників на воді притягують набагато рідше. Водночас, жертв від аварій на воді - меншає. Цьогоріч загинули 5-ро людей, тоді як торік - утричі більше.

  Олександр Вечурко, начальник Держрічінспекції України: "Судно - это сложное техническое сооружение, опасное, это не автомобиль. Это кажется почему-то, что все на воде могут пить пиво и всё остальное, а все проблемы, которые есть на воде - ты ж не поставишь автомобиль в пробке и вышел и пошел на близжайшую техническую станцию. А если что-то случится в море или на воде, то человек должен принять решение".

  Після аварії російського теплоходу "Булгарія" в Україні перевірили 160 великих і малих суден. На 17-х із них виявили порушення і заборонили їхню експлуатацію. Нагадаємо, вимоги до водіїв суден стали суворішими. Нині щоб керувати водним транспортом, потрібно пройти спеціальні курси.

  Попередній матеріал
  ВАСУ підтвердив законність позбавлення Шухевича звання Героя
  Наступний матеріал
  Таксисти на знак протесту заблокували мінтранс Греції
  Теги: