worldmedicine.md

У День "сонячних" людей Житомир приєднався до всесвітнього флешмобу

Напередодні по всьому світу відзначили День людей із синдромом Дауна. Долучилася й Україна

У Житомирі кількасот людей приєдналися до флешмобу, який щороку проводять в усьому світі. Представники різних професій одягнули барвисті шкарпетки на знак підтримки так званих "сонячних" дітей.

Впродовж двох тижнів можна було придбати яскраві шкарпетки і таким чином допомогти підлітковому клубу, який здійснює реабілітацію дітей із синдромом Дауна. За період акції організатори зібрали понад 8 тис. грн. Кажуть, охочих виявилося більше, ніж шкарпеток.

Не залишилися осторонь акції бійці, які перебувають на передовій, тяжко поранені військовослужбовці та навіть безпритульні.

"Хлопці коли з передової мені у Facebook написали, що ми хочемо купити ці шкарпетки і ми хочемо допомогти вашим діткам. Другий випадок - це сім'я Гарбузюка Юрка, тяжко поранений, паралізований, його дружина мені зателефонувала і каже, я хочу ці шкарпетки. І чоловік, який приходить і каже, ось безхатченки здали макулатуру, отримали 110 грн і просили мене передати", - зазначила керівник підліткового клубу Світлана Іщук.

"Ми хочемо, щоб вони не відрізнялися від інших людей, щоб весь світ бачив, що ми всі однакові, що ми всі люди", - додала учасниця акції Вікторія Устимович.

Як повідомляв 5.ua, 21 березня, Марина Порошенко долучилася до міжнародної акції "Lots of Socks" у рамках Всесвітнього дня людини з синдромом Дауна.

Попередній матеріал
Поблизу Авдіївки троє бійців підірвалися на міні
Наступний матеріал
Бойовики з мінометів обстріляли опорний пункт "Зеніт" – штаб АТО
Теги:
Loading...

Сьогодні відзначають Міжнародний день "сонячних" людей

"Моє життя важливе" – до Дня людини з синдромом Дауна зняли соціальну рекламу

Діти з синдромом Дауна прийшли в Київраду, щоб нагадати чиновникам про свої потреби