У Чорному морі ледь не затонула яхта "Алес"

  У Чорному морі прогулянка морем у п’ятибальний шторм ледь не завершилася трагедією для українських яхтсменів. У судна відмовив двигун, його почало відносити у відкрите море. Як з`ясувалося, яхта прямувала з Очакова до Севастополя на плановий ремонт, проте екіпаж не розрахував метеоумови.

  Ось так, під загрозою щомиті бути накрититою хвилею, і піти на дно, більше ніж три години у відкритому морі поблизу Севастополя  дрейфувала українська яхта «Алес». У судна відмовив двигун, а штормовий вітер за секунду розтрощив вітрила. Команда яхтсменів сподівалася лише на диво. На такі погодні умови судно не розраховане, тому «СОС» подавали щохвилини.  

  Сергій Желнін заступник начальника регіонального центру АзЧРУ Держприкордонслужби України: "Було прийнято рішення вислати в район події корабель «Миколаїв», який в умовах шторму - вітер до 30 метрів на секунду, хвилювання моря 5 балів, це важкі умови, вийшов й виявив на відстані 22 міль від берега цю яхту".

  Рятувальна операція тривала майже 8 годин.

  Прикордонники двічі закріплювали буксирувальні троси. Їх розривали хвилі. Негода затягувала яхту у відкрите море. Близько опівдня «Алес» увійшов до Камишової бухти Севастополя. Команда з трьох українських яхтсменів не постраждала.
   
  Юлія Крючкова, Ігор Романенков, Севастополь. "5 канал".

  Попередній матеріал
  У ГПУ має розпочатися допит Турчинова
  Наступний матеріал
  В Європі розчищають снігові замети
  Теги: