5.ua

У Чернівцях з’являться 3 вулиці на честь Героїв Майдану

  Вулиці Олександра Щербанюка, Небесної сотні та Героїв Майдану з'являться у Чернівцях. Відтепер так називатимуть колишні Чапаєва, Стасюка та Червоноармійську. Думки містян розділилися – одні привітали рішенням міськради, інші нарікають, що перейменування – не на часі. Тим часом, комунальники вже підрахували – місту потрібні 160 нових табличок.

  Без мапи та навігатора таксист Іван Петренко курсує Чернівцями. Проте коли просять дістатися вулиці Героїв Майдану зізнається, такої не знає.

  Іван Петренко, таксист: "Ми ще так не знаємо".

  Інша містянка, Віра Михайлюк, пишається, що Червоноармійську тепер називатимуть вулицею Героїв Майдану.

  Віра Михайлюк, чернівчанка: "Це мабуть знаково, що ці хлопці, ця сотня, щоб їх запам’ятали і що така вулиця велика називається в їхню честь".

  Змінити назву вулиць Чапаєва, Стасюка та Червоноармійську вирішили на сесії міськради після довгих суперечок. Першу назвуть іменем Олександра Щербанюка, чернівчанина, який загинув на Майдані. Інша носитиме назву Небесної Сотні. Третю – на Героїв Майдану. Проте деякі буковинці кажуть – перейменування не на часі.

  Регіна Задоровська, чернівчанка: "Зміни вивісок... Ми вже бачили зміну вивісок, ті шапки міняти - це ще не означає, що це те, що хоче народ і це те, за що стояли на Майдані".

  Без додаткового клопоту відбудеться перейменування вулиць – обіцяють комунальники. Вони вже замовили інформаційні таблички з назвами нових вулиць.

  Алік Ротарь, начальник відділу департаменту ЖКГ Чернівецької міськради: "Інвентаризація житлового фонду комунальної власності вже зроблена, до цього були задіяні ЖРЕПи".

  Загалом, місту знадобиться 160 табличок, які обійдуться у понад 20 тисяч гривень.

  Людмила Григорчук, Андрій Соколовський, Чернівці, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Сьогодні G-7 та ЄС виступлять з заявою по ситуації в Криму
  Наступний матеріал
  Сепаратисти обмежили прийом цивільних літаків аеропортом "Сімферополь" до 17 березня
  Теги:
  Loading...