нагородили медалями 5 канал

У Чернівцях "кіборгів" нагородили медалями "За оборону Луганського аеропорту", двох – посмертно

Церемонію влаштували на території військової частини десантників

У Чернівцях у День високомобільних десантних військ бійцям 80-ї десантно-штурмової бригади вручили майже півсотні нагород.

Церемонію влаштували на території військової частини, за місцем дислокації підрозділу бригади. Бійці отримали медалі "За оборону Луганського аеропорту" та грамоти.

Крім того, нагороди отримали і рідні загиблих "кіборгів" - 27-річного  Володимира Бузенка, та 48-річного – Валерія Лізвінського.

"Коли він потрапив туди, був такий день, що там було найстрашніше. Він веселий був, не боявся нічого. Казав, що хлопці повинні захищати свою родину, свою землю, томі треба йти вперед", - каже мати загиблого воїна Марія Бузенко.

"Він був заступником командира батальйону, прийшов із хлопцями в аеропорт, нікого там не залишив, не втік, із ними залишився до останньої хвилини свого життя", - ділиться спогадами  вдова Валерія Лізвінського Майя. 

Нагадаємо, у Житомирі під час виступу до Дня ВДВ, Президент України Петро Порошенко повідомив, що в боях з російським агресором загинули 415 українських десантників

Попередній матеріал
Порошенко: однією зі складових ЛипПолУкрбриг є українські десантники
Наступний матеріал
На Закарпатті поліцейський випадково поранив свого колегу та жінку
Теги:
Loading...

В боях з російським агресором загинули 415 українських десантників - Порошенко

Порошенко: За рік навчальний центр ВДВ підготував 1200 високопрофесійних фахівців

У Генштабі оприлюднили вражаюче відео до Дня ВДВ ЗСУ

В Україні відзначають День ВДВ: волонтери створили епічне відео