У Чернівецькій області подорожчав хліб

  Подорожчання хліба у Чернівецькій області. Ціна буханця зросла в середньому на 10 копійок. Востаннє вартість хліба там підвищували на початку року. У хлібокомбінатах нові ціни пояснюють зростанням вартості пального та комунальних послуг.

  Мешканці Чернівців уже підраховують, як подорожчання хліба відіб"ється на їхніх гаманцях.

  Покупець: "Я брав завжди хліб "Орільський" та батон, платив 6.65, а зараз – 7.15. А 50 копійок щодня – це відчутно".

  Але не всіх чернівчан бентежить подоражчання хліба. Кажуть, на фоні загального зростання цін на харчі, 10 копійок - не надто відчутні.

  Чернівецький хлібокомбінат – основний виробник хліба в області. Там пояснюють - термін дії угод із державним  постачальником борошна завершився. Тому тепер змушені закуповувати сировину за комерційними цінами

  Людмила Обламська, заступник директора ВАТ "Чернівецький хлібокомбінат": "Ми стали отримувати борошно за комерційними цінами, що значно дорожче. І відповідно, це був вимушений крок, щоб утриматись на ринку, щоб платити людям заробітну плату".

  Михайло Матяш, заступник начальника відділу Державної інспекції з контролю за цінами в Чернівецькій області: "Дане підвищення становило 7 відсотків. На підприємстві підвищення обґрунтовують збільшенням витрат на оплату праці, загальновиробничих витрат, та витрат на збут, що в першу чергу пов’язано із вартістю палива".

  Місцева влада вимагає не допустити подальшого подорожчання хліба. А вартість деяких сортів навіть зобов`язали знизити, повідомили у ціновій інспекції.

  Майя Гуменна, Андрій Сокловський,Чернівці, "5 канал"

  Попередній матеріал
  У Туреччині померла ще одна росіянка, яка отруїлася алкоголем
  Наступний матеріал
  Експлуатація нового стадіону у польському місті Гданськ поки неможлива
  Теги: