У Черкасах святкують 725-річчя міста [репортаж, відео]

  Грандіозне святкування дня міста. Черкасам виповнилось 725 років. Обласний центр заполонила низка феєричних дійств. За традицією започаткованою три роки тому, провели полуничний фестиваль. Також організатори створили велику стіну зі світлинами містян - 4 тисячі фотокарток утворять напис "Ми-черкасці". А в подарунок містові приготували квітковий герб Черкас, виготовлений із 21 тисячі чорнобривців.

  Черкасці відзначають День міста. Вже третій рік поспіль це свято не обходиться без полуничного фестивалю. Цьогоріч у ньому взяли участь 30 місцевих рестораторів. Головна умова - страви лише з полуниці. Андрій Крижанівський своїм витвором  здивував відвідувачів свята. Він створив 40-ка метрове полуничне желе.

  На статус місцевої окраси претендує ще одна цікавинка — стіна із фотокартками черкасців. Їх містяни вклеюють на мозаїчну стіну самостійно. В результаті - 4 тисячі портретів мають утворити  напис "Ми-черкасці!"

  Першими на "Стіну облич" потрапили світлини видатних мешканців міста, історичних постатей, спортсменів, діячів культури. Далі черга дійшла і до простих городян. Потрапити на історичну стіну - ще можна встигнути. 

  На 725 –ту річницю у Черкасах виготовили ще й квітковий герб міста розміром 13 на 18 метрів. На його створення флористи витратили 6 діб та двадцять одну тисячу чорнобривців. 

  Тетяна Балякіна, Микола Племенник, Черкаси, 5 канал

  Попередній матеріал
  На "Фукусіма-1" зафіксували пару з високим рівнем радіації
  Наступний матеріал
  Теракт у Пакистані - 6 загиблих
  Теги:
  Loading...