У Черкасах стартував Чемпіонат світу з перегонів на розбірних вітрильниках

  73 водних екіпажи з України, Росії, Білорусі та Казахстану завітали до Черкас на Чемпіонат світу з перегонів на розбірних вітрильниках. Такий масштабний захід Черкаси приймають вперше. Змагання ж триватимуть до суботи.

  Харків`янин Сергій Удовихин захоплюватися водним спортом почав із катамаранів та плотів. Нині він - капітан вітрильника "Сінільга", налаштованого лише на перемогу.

  Сергій Удовихин, капітан команди "Сінільга": "Парус работает как крыло, мы создаем давление с подветренной стороны повышенной и парус нас как бы тянет. У кого получится лучше добиться аэродинамики самолетной – тот и выиграл".

  Сергій каже – секрет перемоги - у злагоджених діях усієї команди. Його підопічні зізнаються - з таким капітаном жодна складна ситуація не страшна.

  Юрій Ксенофонтов, команда "Сінільга": "Несмотря на любые неполадки на воде, мы уверенно чувствуем себя. Вот мы были на мысе Тарханкут в Крыму  и у нас поломался руль, я даже этого не почувствовал, настолько я уверен в этом капитане".

  А от моряки з Одеси впевнені - перемогу здобудуть вони. Адже лише у них на борту є жінка, яка попри усі забобони, уже не перший раз виборює для команди перші місця. І нині сподіваються - фортуна їх не підведе.

  Світлана Дрєпіна, команда "Астер-2": "Работа матроса, кока, когда надо – рулевого".

  Олександр Косінськи, капітан команди "Астер-2": "Особенность команды заключается в том, что у нас саме лучшие представители парусного туризма и влюбленные в это дело".

  Організатори регати - стартом чемпіонату в Черкасах задоволені. Сподваються, п`ятиденний марафон не лише визначить найкращих, а й згуртує команди.

  Олександр Савінський, суддя змагань, голова правління Черкаського крейсерського клубу "Парус": "Очень высокий уровень, они его уже раскрутили, им можно только позавидовать, потому что это люди интересного характера, это связано с туризмом, плюс спортивное направление еще пошло. Нехватка адреналина современному человеку, пятое-десятое, и дало возможность им соревноваться".

  Триватиме Чемпіонат світу з перегонів на розбірних вітрильниках до 5 травня. За цей час команди подолають дистанцію у півтисячі кілометрів. Церемонія нагородження відбудеться також у Черкасах.

  Євгенія Підлісевич, Юрій Підлісевич, Черкаси, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Amnesty International: Українські правоохоронці небезпечні для гостей Євро-2012
  Наступний матеріал
  День королеви відзначають Нідерланди
  Теги: