У Черкасах пройшла виставка мисливських собак

  Кращого мисливського собаку обирали у Черкасах. У виставці взяли участь 120 чотирилапих різних порід - не лише місцевих, а й із Дніпропетровська, Києва, Кіровограда, Полтави. Наприкінці дійства усі двоногі учасники куштували рибальську юшку, а чотирилапі - отримали призи.

  Давати інтерв`ю дратхар Террі поки що соромиться. Вона на виставці мисливських собак – вперше. А от вполювати качку для господаря та підняти йому настрій – Террі готова завжди.

  Михайло Гончар, мисливець: "Без хозяина она не может. Нежная к ребенку, к детям, к хозяину, к своим любимым друзьям, так сказать, относится очень хорошо. Надо чтобы собака злая была…"
   
  Журналіст: "А у вас добрая?"

  Михайло Гончар, мисливець: "Да…"

  А от у шестирічного англо-російського гончака на ім`я Фагот вже є чотири золоті медалі та два дипломи, отримані на обласних та всеукраїнських виставках. На рахунку Фагота - з півсотні впольованих зайців.

  Андрій Коваль, мисливець: Михайло Гончар, мисливець: "В чем секрет – хороших кровей… В хороший кровях секрет. Если собаке дано – по кровям она будет работать. И еще фактор людской есть на гонках – как охотяться, какой тип охоты люди избирают".

  Єгер із Камя'нки Анатолій Федоренко зі своєю західносибірською лайкою зазвичай полює на кабана. І це Рею вдається якнайкраще.

  Анатолій Федоренко, мисливець: "Їздили на іспитаніє, кабана найшов по месту, диплом першої степєні. Справжня мисливська собака должна вміть усе – послушаніє у неї должно буть, і робота".

  Крім того, у справжнього мисливського пса - додають організатори виставки - мають бути ще й міцні зуби та нерви.

  Вадим Рогульський, головне управління лісового та мисливського господарства Черкаської області: "Есть требования и к глазам, и к зубам, и к хвосту, и к шерсти, и даже к поведению. Например, лягавая собака не может бать агресивной, все охотничьи собаки не должны бросаться на людей. Это – помощники, а не охранники или враги человека".

  Організатори обіцяють - виставку мисливських собак у Черкасах зроблять щорічною.

  Євгенія Підлісевич, Юрій Підлісевич, Черкаси, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Результати виборів оприлюднили у Франції, Сербії, Греції та Вірменії
  Наступний матеріал
  "Шахтар" увосьме здобув кубок України з футболу
  Теги: