У Черкасах міська влада пропонує людям власним коштом робити дороги [відео]

  Любиш кататися – відремонтуй дорогу! У Черкасах міська влада пропонує людям власним коштом найняти необхідну техніку та власноруч зробити основу для майбутньої дороги. Місто ж - обіцяє допомогти асфальтом. Деякі черкащани вже відгукнулися на пропозицію, інші – обурені, що влада перекладає на них свої обов`язки.

  Майже щодня вже протягом місяця інженер Володимир Слободянник виконує роботу комунальників. Утім, асфальт він розкидає за власним бажанням і за власні гроші. Йому як і решті мешканців вулиці Яблуневої в Черкасах терпець урвався. За шість років існування мікрорайону, тамтешні дороги досі незаасфальтовані.

  Володимир Слободянник: "Дітям буде приємно кататися на коньках, на скейтах, на тих самих велосипедах, менше буде пилюки, яка підіймається".

  На ремонт дороги у власному мікрорайоні мешканці самі грошей назбирали. Щоби роботи обійшлися дешевше оплатили лише спецтехніку. Підсобні роботи - виконують самі. Перші результати людей надихнули.

  Сергій Пекельний: "Сил і грошей не шкода було, а підтримали тому що ця дорога для нас, ми нею будемо користуватися".

  Ініціаторами такої самодіяльності виступили міські чиновники. За їхніми словами, через брак коштів у бюджеті обласного центру не в змозі відремонтувати усі черкаські дороги. Єдине чим допомогли - забезпечили асфальтом. Не свіжим, а вживаним, тобто старим покриттям із центральних вулиць.

  Олексій Леонов, заступник міського голови: "По перше це дасть можливість не маючи коштів в міському бюджеті стан тих вулиць, які на сьогоднішній день не мають ніякого покриття, нажаль в місті їх доволі велика кількість".

  Руслан Зоря, голова ОСН "Луначарський": "Ми зібралися збори загальні жителів мікрорайону і більшість сказала так, нам це потрібно, ми будемо це робить, за власний кошт".

  Утім, закатати власні кошти в асфальт, хоч і для спільного блага, погодилися не усі.

  У мерії на негативні відгуки не зважають. Кажуть – охочих власноруч ремонтувати дороги - не бракує. Заявки на вживаний асфальт розписані вже на місяць уперед.

  Євгенія Підлісевич, Юрій Підлісевич, Черкаси, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Без гарячої води після літньої профілактики можуть опинитися мешканці 3 районів Києва
  Наступний матеріал
  Сотні робітників вийшли на демонстрацію під офісом автогіганта "Пежо", у Парижі
  Теги: