У Черкасах 2-річний хлопчик провалився у люк із гарячою водою

Врятувала дитину від смерті швидка реакція батька

У Черкасах 2-річний хлопчик провалився у люк із гарячою водою. У дитини численні забої та легкі опіки гарячою парою. Малюк живий, його врятував батько. Чому у міському парку, де відпочиває багато людей, виявився аварійний люк – з'ясовували журналісти "5 каналу".

Черкащанка Вікторія ледь стримує сльози, коли розповідає про врятованого сина. Іванко дивом не загинув, коли впав під час прогулянки у міському парку в люк із гарячою водою. Кришка була хиткою, бо одного з чотирьох кріплень бракувало. Врятувала дитину лише швидка реакція батька.

Батьки викликали на місце пригоди "швидку". Лікарі виявили в хлопчика численні забої та незначні опіки гарячою парою і призначили домашнє лікування. А свідки цієї події викликали патрульних. Ті повідомили комунальників про аварійний люк. За годину працівники ТЕЦ, які обслуговують мережі гарячого водопостачання, відремонтували кришку. Тепловики запевняють: вони стежать за люками, але вандали бувають спритнішими. 

Патрульні зафіксували факт травмування дитини. Справу передали для розслідування.

Батьки Іванка кажуть, що тепловики пообіцяли їм компенсацію. Та родина відмовилася – готує судовий позов із вимогами покарати винних і відремонтувати в місті всі аварійні люки.

Попередній матеріал
НАТО: Росія може спробувати використати у Балтії кримський сценарій
Наступний матеріал
У Києві авто протаранило зупинку – є жертви

Чотирирічний хлопчик вижив після падіння до вольєра горили

У Житомирі п'яний водій в'їхав у зупинку, збивши насмерть 8-річного хлопчика

У мережі з’явилося відео, як житель Закарпаття потрапляє під авто, щоб врятувати 4-річного хлопчика