пам'ятник кульчицькому 5.ua

У будівлі Нацгвардії встановили пам'ятник генерал-майору Кульчицькому

Пам'ятник Герою України, генерал-майору Сергію Кульчицькому урочисто відкрили у будівлі головного управління Національної гвардії

Постамент розмістили у центральному фойє. Експозиція складається з трьох частин: перша - це погруддя колишньому комбату Нацгвардії, дві інших - зірка героя та вірш, викарбувані на пам'ятній стелі поруч.

Командир батальйону спецпризначення Сергій Кульчицький загинув у травні 2014 року. Вертоліт Мі-8, у якому він летів з 11 військовими, поблизу Слов'янська збили терористи.

"Сьогодні треба, щоб суспільство знало, що війни виграють не тільки солдати, але й генерали. Поєднання патріотів Майдану і генерала внутрішніх військ стало результатом добре підготовленого стрілецького батальйону Національної гвардії. Це був батальйон номер 1 в порівнянні з тим, що мали інші батальйони", - зазначив командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров.

Як повідомляв 5.ua, Герою України генерал-майору Сергію Кульчицькому відкрили у Львові пам'ятник через рік після його загибелі на Сході України.

Попередній матеріал
Верховна Рада затвердила угоду про державні закупівлі
Наступний матеріал
Марушевська передала прокуратурі компромат на свого заступника
Теги:
Loading...

Генерал-майору С.Кульчицькому відкрили пам'ятник у Львові

У Львові відкрили пам'ятник генерал-майору Сергію Кульчицькому

Бійці батальйону Кульчицького повернулися на ротацію із зони АТО

Під Слов'янськом встановили пам'ятного хреста на місці загибелі екіпажу МІ-8 з генералом Кульчицьким