expres.ua

У "Борисполі" перевірятимуть не тільки пасажирів, а й проводжаючих і зустрічаючих

  З метою підвищення рівня безпеки в аеропорту "Бориспіль" з 0:00 30 липня 2014 року контроль на безпеку проводитиметься для усіх відвідувачів аеровокзальних комплексів — як пасажирів, так і зустрічаючих та проводжаючих.


  Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

  "Додаткові пункти контролю встановлюються на всіх вхідних групах зон прибуття та відправлення. З метою розмежування потоків пасажирів в зоні прибуття та відправлення одна вхідна група працюватиме на вхід до терміналу, інша — на вихід. З огляду на посилення заходів безпеки та необхідність перевірки усіх громадян, які перебуватимуть в аеровокзальних комплексах, прохання до пасажирів прибувати на реєстрацію заздалегідь", - сказано в повідомленні.

  В аеропорті нагадують, що реєстрація закінчується за 40 хвилин до відправлення рейсу і просять завчасно прибувати до аеропорту з урахуванням додаткового часу для проходження необхідних формальностей.

  Як повідомляється, на території привокзальних площ, терміналів та в пунктах контролю буде посилено заходи безпеки силами МВС, а також відповідних підрозділів аеропорту та суміжних організацій.
  Попередній матеріал
  Від обстрілів терористів у Горлівці загинуло 17 мирних мешканців
  Наступний матеріал
  Віце-президент США ще раз заявив про підтримку мирного плану Порошенка
  Теги:
  Loading...