У "5 КАНАЛУ" ТА "ТВі" ЗАБИРАЮТЬ ЧАСТОТИ МОВЛЕННЯ

  5 канал позбавляють частот на мовлення. Окружний адміністративний суд Києва повністю задовільнив вимоги групи телеканалів Інтер. Таким чином, було оскаржене рішення Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення від 27 січня минулого року про виділення ТВі та 5 каналу частот на мовлення.

  Учора редакційна рада "5 каналу" звернулася до Президента з відкритим листом, у якому висловила побоювання, що канал може припинити існування. Журналісти звинуватили у тиску на судовий процес навколо каналу голову СБУ, члена вищої ради юстиції, Валерія Хорошковського. Його ж вважають причетним до групи телеканалів Інтер.

  Хорошковський уже відповів на ці закиди. Цитата: "Шановні панове журналісти 5 каналу,  зі здивуванням ознайомився з оприлюдненим напередодні відкритим листом, де ви мене звинувачуєте у тиску на ваш канал. Рішуче спростовую викладене в цьому листі". Хорошковський вимагає публічно надати докази, або пояснити причину і назвати ініціаторів, як він висловився, "потоку неправди". 

  Редакційна рада "5 каналу", своєю чергою, вважає, що ситуація з втратою частот може призвести і до втрати ліцензії. А отже -  без роботи може опинитися півтисячний колектив, а Україна - підтвердити статус держави, в якій згортаються свободи.

  [Запис прес-конференції]

  Попередній матеріал
  О 15:30 - ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ 5 КАНАЛУ ТА ТВі
  Наступний матеріал
  Найбрудніші українські міста назвав Держкомстат
  Теги: