Національна поліція

Цього року Нацполіція видворила з України 14 "злодіїв у законі", коронованих у РФ – Троян

  У поліції наголошують, що в такий спосіб намагаються перекрити зовнішній контроль з боку агресора

  Протягом цього року поліція видворила з країни 14 так званих "злодіїв у законі". Сумарний термін відбутого покарання за ґратами цими зловмисниками – понад 120 років. Про це звітує прес-служба Нацполіції.

  "Усі вони прибули до країни з метою дестабілізувати ситуацію на вулицях і отримати контроль над різними сегментами кримінального світу. Сумарний термін відбутого покарання за ґратами видвореними "злодіями у законі" – понад 120 років", – зазначив т.в.о. голови Національної поліції Вадим Троян у понеділок, 26 грудня.

  За його словами, усі вони є "коронованими" в Росії і підконтрольні російським "злодіям у законі", якими безпосередньо керує ФСБ.

  "Уже довгий час російська організована злочинність займає перше місце у світі, випередивши за небезпечністю й жорстокістю італійську та мексиканську мафію. Тому боротьба зі "злодіями в законі" – це не внутрішня проблема України, це проблема всього світу", – заявив Троян.

  Крім того, за даними чільника Нацполіції, злочинні співтовариства з російським "корінням" активно прагнуть поширити свій вплив за кордон і налагодити транснаціональні зв'язки. Зокрема, всі вони здійснюють спроби розширення економічної основи і прагнуть збільшити частку легальної економічної діяльності. "У той же час їхні лідери намагаються дистанціюватися від злочинного середовища і увійти до органів державної влади", - попереджають у поліції.

  "Злодії в законі" об'єднують навколо себе кримінальні групи і осіб з кримінальним минулим, щоб здійснювати злочини на окремих територіях, починаючи від кишенькових крадіжок і закінчуючи рейдерськими атаками на великі підприємства. Видворивши цих 14 осіб, ми не дали їм можливість створювати тут банди, а також перекрили зовнішній контроль з боку агресора", – додав Вадим Троян. 

  Як повідомлялося, цього року з України депортували родича московського "авторитета" "Дєда Хасана".

  Попередній матеріал
  Чубаров розповів про зустріч українського омбудсмена з політв'язнем у Криму
  Наступний матеріал
  Суд у справі Януковича: адвокати президента-втікача вирішили заявити про відвід судді

  СБУ видворила з країни російського найманця, який хотів приєднатися до терористів

  Скандал із видворенням до РФ добровольця полку "Азов": Міграційну службу змусили "передумати"

  Журналісток Life News видворили з України

  З України депортували родича московського "авторитета" "Дєда Хасана"