Тимошенко втретє стала "Особистістю року" за версією "Кореспондента"

  Юлія Тимошенко втретє стала "Особистістю року". Журнал "Кореспондент" назвав десятеро людей, які найбільше впливали на життя в Україні та за її межами у 2011 році.

  Екс-прем`єр уже очолювала рейтинги у 2005-му та 2007-му роках. А от торішній лідер списку - Президент Віктор Янукович - цього разу опинився на другому місці, з номінацією "Господар України". "Покупцями року" стали бізнесмени Дмитро Фірташ та Ринат Ахметов, а першими спортсменами - брати Клички. У десятці найвпливовіших і найкращі, за версією журналу, розбудовники інфраструктури - профільний міністр Борис Колесніков та голова столичної адміністрації, Олександр Попов. Антигероєм з номінацією "Мажор року" став Роман Ландік, як символ безкарності всіх, наближених до влади. А от найуспішнішими в кар`єрному зростанні редакція "Кореспондента" назвала сестер Джарти.

  Віталій Сич, головний редактор журналу "Кореспондент": "Обычно, "Личностью года" по версии журнала становятся люди, чьи усилия определяли события в стране. В этом же году мы решили, что "Личностью года" будет Юлия Тимошенко, и впервые "Личностью года" становится человек не благодаря, а вопреки своим усилиям".

  Олександр Пасховер, редактор відділу журналу "Кореспондент": "Личность года" - это человек, который проявился или заставил перевернуть год под своим углом. В целом, довольно интересные герои, потому что это люди, которые не просто что-нибудь сделали, а те, кто отражает явно трэнд страны".

  Попередній матеріал
  Мессі став кращим спортсменом року в Аргентині
  Наступний матеріал
  Загальнонаціональний страйк паралізував Бельгію
  Теги: