Тимошенко вітали із Різдвом

  З Різдвом Христовим біля лікарні «Укрзалізниці» у Харкові вітали Юлію Тимошенко. Прихильники колишньої прем’єрки на чолі з народним депутатом Юрієм Одарченком приїхали з київського Майдану.

   

  Привезли з собою різдвяну символіку та прапор України, прикрашений написом: «Юля, з Різдвом». Такі ж привітання активісти скандували біля центрального входу до лікарні. Своїх прихильників екс-прем’єр почула та навіть подякувала: через заґратоване вікно вона помахала тим, хто зібрався, білим аркушем паперу. По закінченню святкової акції всі учасники вирушили назад до Києва, на майдан Незалежності.

  Юрій Одарченко, народний депутат: «Можна тільки відчувати і розуміти, як важко їй, вона дуже багато часу знаходиться в одному приміщенні, не виходить на вулицю. Тому мені здається, що така емоційна підтримка, дружня підтримка одно партійців потрібна не тільки лідеру партії, а кожній людині, яка побула в такому становищі».

  Олександр Федоренко, активіст: «З родиною я святкував вчора, а сьогодні ми вирішили поїхати сюди, тому що нажаль Юлія Тимошенко перебуває тут вже другий рік, і я вважаю, що таке привітання додасть їй сил витримати всі ці поневіряння».

  Попередній матеріал
  У Києво-Печерській Лаврі відправили різдвяну літургію
  Наступний матеріал
  Переповнена маршрутка перекинулась у центрі Запоріжжя: 8 людей постраждали
  Теги:
  Loading...