Тимошенко хочуть оштрафувати за незаконну агітацію

  На Луганщині вирішили оштрафувати Прем`єр-міністра Юлію Тимошенко. Обласний осередок Комітету виборців України стверджує - глава Уряду порушила виборче законодавство – адже будучи посадовою особою виступила з відкритим зверненням до жителів міста Стаханов проголосувати за її однопартійця на виборах міського голови, які призначені на 16-те березня. Натомість, попри розголос цієї справи луганська міліція займатися нею не забажала.
  Звернення Прем`єр-міністра з`явилося у понеділок вранці на міському інтернет-порталі Стаханова. У ньому Юлія Тимошенко закликає проголосувати 16 березня на виборах мера міста за кандидата від її політичної сили. За оцінкою луганського осередку Комітету виборців, глава Уряду не мала права агітувати, відтак порушила закон, за що її необхідно покарати.

  Олексій Свєтіков, голова Луганського обласного осередку КВУ: "Чиновники, госслужащие не имеют права принимать участие в агитации. Поэтому опубликование есть факт нарушения со стороны премьер-министра Украины".

  Якщо цей лист справді підписала Юлія Тимошенко, а не хтось інший від її імені - згідно з адміністративним кодексом -  глава Уряду має сплатити штраф від чотирьохсот двадцяти п`яти  до восьмисот п`ятдесяти  гривень - кажуть у КВУ. Для цього потрібно, щоби міліція склала протокол, а суд ухвалив відповідне рішення. Наразі в обласному управлінні міліції "5 каналу" повідомили, справи не порушували.

  Ігор Мацегора, начальник відділу громадської безпеки обласного управління МВС: "К нам официально эта информация не поступала., и второе может и будет информация но этож за якобы чьей-то подписью. Это всё надо проверять, нам это известно. Это не официальный документ, надо подпись, печать, чтоб человек сказал – да это я заявляю. Но такого не поступало".

  Міліція каже - відповідальних за цю публікацію знайти буде важко. Тим паче, допоки розгортався скандал - лист з агітацією з електронної сторінки міста зник. Саме з цієї причини у місцевому осередку партії "Батьківщина" ситуацію коментувати відмовилися.

  Максим Сосоєнко, Віктор Прокопенко, 5 канал
  Попередній матеріал
  В ОАЕ зіткнулися 200 машин
  Наступний матеріал
  ДТП у Мексиці - 9 дітей загинули
  Теги:
  Loading...