5.ua

Тимошенко голодує другу добу поспіль [відео]

  Повідомив таке головний медик лікарні «Укрзалізниці». За його словами Тимошенко у задовільному стані, а лікування ж її основного  захворювання триває за планом. Керівництво ж Качанівської колонії зазначає: не в змозі контролювати доправлення їжі ув’язненій та перевіряти чи вживає її голодувальниця, адже Тимошенко в палаті не одна, там же знаходиться і холодильник із харчами.

  Михайло Афанасьєв, головний лікар ЦКЛ №5 «Укрзалізниці»: «Она принимает в достаточном количестве жидкости, преимущественно это вода, она ведет активный образ жизни, ей проводятся процедуры, и вчера проводились, и сегодня проводятся. На сегодняшний день при визите доктора нашего состояние удовлетворительное, стабильное».

   Ігор Колпащиков, начальник Качанівської колонії: «В нашей ситуации положение следующее:  в палате с ней сейчас находится соседка, которая проходит курс лечения, переместить которую мы не можем, в палате, в которой они содержатся, отсутсвуют всякие виды видеосъемки, там отсутствует и не находится сотрудник теперь, и плюс к этому, как бы ни банально это звучало, но холодильник находится в палате».

  Попередній матеріал
  Біля Кабміну комунальники розпочали ремонт дороги
  Наступний матеріал
  Азаров не бачить загрози стабільності через вуличні протести [відео]
  Теги:
  Loading...