rrnews.ru

Тимчук: У бойовиків ОРДЛО серйозно не вистачає кадрів

  Кількість бойовиків в "ЛНР" збільшується за рахунок місцевого населення і російських найманців, які не бажають продовжувати "службу" в НЗФ

  Серйозною проблемою для командування російських окупаційних військ залишається істотна неукомплектованість частин і підрозділів "1-го АК ДНР" і "2-го АК ЛНР". Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

  "З метою виконання "планів мобілізації" російське командування вживає найрізноманітніших заходів, залучаючи також для вирішення проблеми співробітників спецслужб РФ. Так, співробітниками ФСБ РФ на Донбасі із залученням "військових комендатур ДНР" організовані масштабні заходи із затримання місцевих жителів "за порушення комендантської години". Від затриманих вимагають заплатити штраф в розмірі 10 тис. руб. або їх ставлять перед фактом загрози арешту на невизначений термін. При цьому, як спосіб уникнути покарання, затриманим особам чоловічої статі пропонується підписувати "контракти" для проходження служби в "1-му АК ДНР", – йдеться в повідомленні.

  Зі слів Тимчука, аналогічна ситуація склалася і в "ЛНР", де кількість бойовиків збільшується за рахунок місцевого населення і російських найманців, які не бажають продовжувати "службу" в НЗФ.

  "Тільки протягом останнього тижня в "6-му окремому мотострілецькому полку" (місце дислокації - Кадіївка, кол.Стаханов) "2 АК ЛНР" зафіксовано 42 "військовослужбовці", які розірвали "контракт" і намагаються звільнитися за власним бажанням. Борючись з проблемою, командування полку створює перешкоди як для цих осіб, так і для тих бойовиків, чий термін дії "контрактів" раніше закінчився: так, бойовики, у яких "контракт" закінчився у вересні-жовтні цього року, не можуть оформити відповідні документи і отримати належні їм виплати, в т. ч. і за участь в бойових діях. Крім того, при спробах вийти за межі своєї "військової частини" цих "військовослужбовців" затримують співробітники "військової комендатури" і утримують під арештом. Побоючись відповідальності за "некомплект" підрозділів, командири надають доповіді у вищі штаби про 100% укомплектованість підрозділів", – повідомив він.

  Раніше група "Інформаційний спротив" повідомляла, що на Донбас прибувають військові ЗС РФ "на броні", вантажівки та БТР.

  Попередній матеріал
  "Щоб ділки не гріли руки": Гройсман обіцяє усім українцям нарахування оплати на тепло за лічильниками
  Наступний матеріал
  У київському Палаці спорту презентували чемпіонат світу з хокею у дивізіоні ІА

  У Донецьку бойовики із школярів готують снайперів – Тимчук

  Росія "укомплектувала" понад 1 тис. військових, що мають рушити на Донбас – Тимчук

  До окупованої Макіївки привезли пітерських найманців – Тимчук

  У "ЛНР" через нестачу кадрів вербують осіб із туберкульозом та венеричними захворюваннями – Тимчук

  У "ДНР" розгортається конфлікт через смерть "Мотороли" – Тимчук

  5 канал - трансляція наживо