5 канал

Тимчук: Фронтові частини у зоні АТО недоукомплектовані – "цифра тривожна"

Питання фінансування армії зараз стає чимдалі гострішим

Про це в ефірі "5 каналу" повідомив народний депутат він "Народного фронту", координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Питання фінансування армії зараз стоїть дуже гостро, не дарма піднялося питання про спецконфіскації активів Януковича. Тому що, реально, вже з липня у нас будуть великі проблеми навіть з виплатою грошового утримання військовослужбовцям в тому розмірі, який зараз встановлено. Чи варто говорити про проведення мобілізації в цих умовах – не знаю, наскільки це вплине на ситуацію в Україні", – повідомив Тимчук.

"Укомплектованість особового складу, при всіх успіхах наповнення контрактниками, яких знову таки ще потрібно навчити, на що теж потрібно затратити кошти. При цьому неукомплектованість наших підрозділів, які зараз воюють в АТО – це високий відсоток, тривожна цифра. І в Москві це теж прекрасно розуміють. Вони розуміють: якщо буде активізація бойових дій, у Порошенка не буде іншого виходу, як проводить нову хвилю мобілізації, яка знову ж таки незрозуміло як позначиться на ситуації всередині країни", – додав він.

З іншого боку, Тимчук повідомив, що наразі в окупантів немає військових можливостей виконувати якісь серйозні завдання стратегічного рівня.

Попередній матеріал
Користувачів мережі вразило відео, на якому картини Ван Гога ожили за допомогою водяної анімації
Наступний матеріал
Аеророзвідка виявила порожні укріпрайони окупантів на Донбасі – оприлюднені фото
Теги:

Тимчук: Для виконання завдань стратегічного рівня російській армії знадобиться декілька тижнів

Тимчук: російські окупанти готують наступ із відволікаючим ударом поблизу Майорська