5.ua

Тимчасова комісія попросила ЗМІ допомогти у з'ясуванні обставин загибелі Музичка

  Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України з питань розслідування обставин загибелі громадянина України Музичка Олександра Івановича, створена 28 березня 2014 року, звернулась до українських медіа з проханням посприяти роботі комісії. Про це 7 квітня повідомляє Держкомтелебачення та радіомовлення.

  Держкомтелерадіо повідомляє, що оскільки зараз для повноцінної роботи Комісія збирає матеріали, які планується долучити до матеріалів розслідування. У зв’язку з цим Держкомтелерадіо звертається до українських ЗМІ з проханням сприяти роботі зазначеної комісії та у разі наявності надати матеріали, які могли би сприяти розслідуванню.

  "В комісію необхідно: аудіо- та відеозаписи публічних заяв керівників правоохоронних органів, які передували загибелі О. Музичка та були висловлені після події; аудіо- та відеозаписи заяви О. Музичка щодо своєї ймовірної загибелі та осіб, які можуть бути до цього причетні; аудіо- та відеозаписи, інші матеріали, які частково або повністю оприлюднювалися у ЗМІ, матеріали відеоспостережень, у тому числі з місця загибелі О. Музичка", - звертається Держкомтелерадіо до українських ЗМІ.

  Попередній матеріал
  Прокуратура відкрила справу за напад на Донецьку ТРК
  Наступний матеріал
  ЄС закликає до мирного вирішення конфліктів у східних областях України
  Теги:
  Loading...