фото Dmitriy Brook

Турчинов проінспектував бойову техніку і поїхав під Слов'янськ  Про це повідомила його прес-служба. По дорозі на позиції Антитерористичної операції на військовому полігоні під Чугуєвом в Харківській області відбувся огляд важкої військової та спеціальної техніки, яка буде використовуватися українською армією, в тому числі під час антитерористичної операції на сході країни.
  Деталі огляду висвітлив сайт МВС України. В огляді взяли участь в.о. Президента Олександр Турчинов, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та командири батальйонів, які беруть участь у військових діях на Сході країни.

  Олександр Турчинов відзначив позитивні характеристики нового БТР-4Е, який добре показав себе під час подій на Сході, та не забув про деякі недосконалості техніки, які виявились під час бойових дій. Однак він певен – їх "з допомогою експертів і конструкторів можна виправляти вдосконаленням нашого зброї".

  Турч БТР

  За його словами, саме поліпшені моделі вітчизняної техніки були представлені сьогодні на полігоні, серед них – спеціальні санітарні машини і легкий бронетранспортер "Дозор".

  "Малий бронетранспортер "Дозор" – в три рази дешевший, ніж БТР-4Е, він відмінно зарекомендував себе в польових умовах, і сьогодні цю машину дуже чекають в Нацгвардії", – сказав пан Турчинов.

  Турч Дозор

  Щоб налагодити масове виробництво "Дозорів", необхідно кілька місяців. При цьому, Польща вже купила в України ліцензію на "Дозори", щоб поставити їх на озброєння своєї армії.

  Сьогодні Олександр Турчинов, Арсен Аваков і командири батальйонів планували відвідати штаб АТО під Слов'янськом.

  Попередній матеріал
  СБУ заблокувала рахунки для збору коштів на тероризм
  Наступний матеріал
  Німеччина почала розслідування щодо прослуховування Меркель спецслужбами США
  Теги:
  Loading...