Чернігівські рятувальники отримали пожежну техніку та спецобладнання 5 канал

ДСНС переходить на посилений режим служби

Таке чергування запланували у ДСНС на період вихідних та свята Трійці

У ці вихідні та на День святої Трійці, тобто 3-6 червня в Україні в цілодобовому режимі чергуватимуть близько 7 тисяч рятувальників та більше 2 тисяч одиниць спецтехніки. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

"Підрозділи ДСНС, починаючи з 3 і по 6 червня будуть переведені на посилений режим несення служби. Я звертаю увагу керівників територіальних підрозділів на підвищену оперативну готовність до реагування на надзвичайні ситуації, цілодобовий моніторинг обстановки", – повідомив чільник ДСНС Микола Чечоткін.

Він також зазначив: "Крім того, важливим напрямком роботи на цей період є організація та проведення заходів з попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у культових спорудах, на об'єктах з масовим перебуванням людей, на водоймах, у лісопаркових зонах та природних екосистемах". 

Трійця – одне з головних християнських свят, що відзначають на 50-й день після Великодня. Це свято нагадує про Святу Трійцю – три відомі прояви, лики Всевишнього: Бога-Отця, Бога-Сина і Бога-Святого Духа.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Всюди встигли, усіх врятували: рятувальники провели навчання з аеромедичної евакуації

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Військові РФ в ОРДЛО викрадають місцевих мешканців і вимагають за них викуп – ГУР
Наступний матеріал
Хацкевич стає новим тренером "Динамо"
Loading...