ЦВК знайшла 150.000 двійників у списках виборців

  Більш як 150 тисяч двійників знайшла Центральна виборча комісія у державному реєстрі виборців. У виявлених записах повністю збігалися усі особисті дані виборців. У багатьох випадках відрізнялася лише виборча адреса.

  На сьогодняшній день ЦВК видалила із реєстру 126 тисяч підтверджених двійників. Решту остаточно перевірять до 15 вересня.

  Причину виникнення однакових записів у Центральній виборчій комісії пояснють недосконалими базовими списками. Щоб сформути єдину базу виборців, брали списки 2006 -2007 років.

  Жанна Усенко-Чорна, член ЦВК: "В 2005 році в 2006 році Центральна виборча комісія забезпечувала опрацювання загальних списків виборців і тоді робота щодо знищення двійників також велася. Але те що двійники могли знову і знову внаслідок недостовірної інформації органів міністерства внутрішніх справ потрапляти до списків - це обєктивний факт. І нажаль остаточно буде вирішено з початком введення державного реєстру".

  Нагадаємо, Державний реєстр виборців ще жодного разу не використовувався на виборах в Україні. Вперше його мають випробувати на найближчих Президентських перегонах.

  Попередній матеріал
  Знайшли затонулий суховантаж "Ленжиленд"
  Наступний матеріал
  Помер Сергій Кузьминський - лідер "Братів Гадюкіних"
  Теги:
  Loading...