ЦВК вдруге відмовила комуністам у створенні ініціативної групи з проведення референдуму

  ЦВК вдруге відмовилася реєструвати ініціативну групу з проведення референдуму щодо вступу України до Митного Союзу. За таке рішення на сьогоднішньому засіданні проголосували 9-ро членів Комісії. Двоє - утрималися.

   

  Аргументи ЦВК: на зборах громадян 29-го вересня на стадіоні Спартак у Києві, де сформували ініціативну групу,  не було представника від комісії через заборону суду. Своєю чергою Київський апеляційний адміністративний суд відмовив ініціаторам референдуму у скарзі на попереднє рішення ЦВК про їхню  реєстрацію. 

  Жанна Усенко-Чорна, заступник голови ЦВК: «На жаль є всі підстави стверджувати, що комісію закидають спамом, а не документами, які реально підтверджують наміри громадян ініціювати такий захід, як всеукраїнський референдум. І нажаль такі підстави перебувають у площині кримінального кодексу. Зокрема статтею 158 передбачено кримінальну відповідальність за фальсифікацію виборчих документів».

  Георгій: «Центральна виборча комісія перевищила свої обов’язки. Ми не порушили жодного пункту ні Конституції України, ні Законів України і зокрема Закону Про референдум».

  29 вересня КПУ та представники руху «Український вибір» вдруге провели збори громадян із формування ініціативної групи щодо організації референдуму за вступ України до Митного Союзу. 6-го жовтня такі збори відбулися в кількох містах України.

  Попередній матеріал
  Генсек ООН: Міжнародним експертам знадобиться рік щоб знищити хімзброю у Сирії
  Наступний матеріал
  ГПУ розшукує 2 посадовців, яких підозрюють у причетності до блокування роботи держреєстрів
  Теги: