5.ua

ЦВК рахує голоси під посиленою охороною [відео]

  До завтра у ЦВК розраховують отримати 100% інформації з окружних виборчих комісій про результати виборів у «проблемних» округах. Таке заявив заступник голови відомства, Андрій Магера.

  Скарг, які могли б вплинути на встановлення результатів виборів, не було. За словами Андрія Магери, натепер повну інформацію з ОВК про повторні вибори передали з двох округів: 194-го – це місто Черкаси, там попередньо перемагає самовисуванець Михайло Поплавський, та 132-го – це Первомайськ на Миколаївщині, де лідирує губернатор Микола Круглов.

  Будівлю ЦВК посилено охороняють через заплановані мітинги. Представники Комісії проти цього не заперечують, лише просять людей не порушувати закон.

  Андрій Магера, заступник голови ЦВК: «Робота іде. Зокрема, щодо 223-го округу можу сказати – там було прийнято рішення про складання уточнюючого протоколу на 6-ти виборчих дільницях у зв’язку з наявністю помилок, неточностей, які там були. Процес триває. Думаю, що не виключаю сьогодні або завтра ЦВК почне приймати протоколи ОВК і ДВК на паперових носіях».

  Попередній матеріал
  ГПУ намагається зняти з Клюєва обвинувачення у розгоні Майдану
  Наступний матеріал
  Російські спостерігачі помітили на виборах порушення лише з боку опозиції [відео]
  Теги:
  Loading...