Церква закликає водіїв дотримуватися ПДР (РЕПОРТАЖ)

  На Всевишнього надійся, а ДАІ усе одно оштрафує. Українські церкви закликають дотримуватися не лише Божих, а й дорожніх правил. А за кожне порушення – негайно сповідатися. Інакше кажуть – гріх залишиться на все життя.
  Спокутувати провину штрафом - уже замало. Треба й очиститися духовно - стверджують церковники. До переліку тяжких гріхів уже занесли проїзд на червоне світло, водіння в нетерезвому стані та без пасків безпеки. Більш того - навіть казати неправду ДАІшнікові віднині теж грішно. Відтепер у греко-католицьких храмах під час богослужінь священики будуть згадувати і про основи безпеки та моралі на дорогах. Проте карати вірян за непослух ніхто не збирається.

  Блаженніший Гузар, глава УГКЦ: "Церква не ДАІ, церква не намагається дуже жорстким способом реагувати. Я б на радив, щоб якщо хтось завадив лиха, йому б сказали ти не смієш приходити в церкву".

  Сповідь це не єдиний засіб церкви вплинути на порушників. Уже другий рік поспіль до духовенства звертається ДАІ. То просять дорогу освятити, то - провести виховну роботу з парафіянами. Але ні перше, ні друге поки що не діє. Церковники скаржаться - то все вітчизняний менталітет.

  Євстратій (Зоря),  архімандрит Київської Патріархії: "Якщо навіть після освячення там відбуваються аварії це не означає, що там все ще діють біси, це просто каже про те що наші водії продовжують порушувати".

  Чи зніжується рівень аварійності на дорогах після втручання церкви, - ДАІшники не знають, кажуть такої статистки не ведуть. Проте стверджують - віра - чи не найкращий засіб для уникання порушень.

  Євген Кравець, начальник відділу управління ДАІ в м. Києві: "Якщо б людина дотримувалась правил дорожнього руху так само як Божі заповіді ситуація однозначно зміниться. А скажіть у нас дотримуються зараз у нашому суспільстві - ні. Як кажуть класики місце Божих заповідей давно зайняли правила дорожнього руху і нажаль їх не дотримують".

  Вітчизняні водії не проти церковного контролю, втім кажуть - це не сильно допоможе півдищити рівень безпеки. А духовний гріх аж ніяк не відверне порушника від бажання перевищити швидкість або проїхати на червоне світло.

   Азад Сафаров, Іван Головач, Андрій Фомін, 5 канал
  Попередній матеріал
  Кінець кривавій боротьбі у Кенії: влада й опозиція знайшли компроміс
  Наступний матеріал
  Буш визнав, що економіка країни перебуває в стані рецесії
  Теги:
  Loading...