5 канал

Деканоідзе про нові "факти" у справі вбивства Шеремета: "Це прокол слідства"

  За словами екс-чільниці Нацполіції, вона фізично не могла "сама передивитися всі терабайти відео"

  Екс-глава Національної поліції Хатія Деканоідзе заявила, що не знала про ті факти щодо вбивства журналіста Павла Шеремета, про які йдеться в журналістському "розслідуванні вбивства Павла Шеремета". Про це повідомляє телеканал ZIK.

  За словами Деканоідзе, це "прокол слідства". Водночас, екс-чільниця Нацполіції зазначила, що одразу після вбивства у 2016 році була створена оперативна група.

  "Але всі розслідування, і це записано в КПК, за ГПУ, вона (оперативна група – 5.UA) вела розслідування, хоч там були представники ще й СБУ і Нацполіції", – нагадала Деканоідзе.

  Як відомо, саме Деканоідзе як керівник Нацполіції була відповідальна за ведення справи. "Але я не слідча, зрештою, не могла сама передивитися всі терабайти відео", – прокоментувала вона.

  Нагадаємо, 10 травня було оприлюднено журналістський фільм-розслідування вбивства Павла Шеремета, у якому, зокрема, йдеться про те, що нібито колишній співробітник СБУ Ігор Устименко був помічений на відео з камер спостережень у ніч перед вбивством журналіста Павла Шеремета.

  Згодом у СБУ прокоментували журналістське "розслідування вбивства Шеремета". А 15 травня екс-співробітник СБУ, який фігурує у справі Шеремета, з'явився на допит в поліцію. 

  Довідково: Журналіст Павло Шеремета загинув вранці 20 липня в результаті вибуху авто керівника "Української правди" Олени Притули, в якому він перебував. Вибуховий пристрій, який підірвав автомобіль з журналістом Павлом Шереметом, був закладений близько до місця водія.

  Попередній матеріал
  "Переваги безвізу": В ЄС назвали найменшу суму, необхідну для перетину кордону
  Наступний матеріал
  Турчинов: Путінська Росія прагне знищити національну свідомість кримських татар
  Loading...

  Екс-співробітник СБУ, який фігурує у справі Шеремета, з'явився на допит в поліцію – ЗМІ

  У СБУ прокоментували журналістське "розслідування вбивства Шеремета"

  Президент: Розкриття вбивств Шеремета і Вороненкова є справою честі правоохоронців