Ірина Геращенко
Ірина Геращенко 5 канал

"Це потребує тиші": Геращенко натякнула на звільнення заручників

  За словами Ірини Геращенко, розлогі коментарі можна буде давати в разі успішного завершення переговорного процесу

  Представник України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на сході Ірина Геращенко натякнула на проведення перемовин щодо звільнення заручників. Про це вона написала у Facebook

  "Багато дзвінків і звернень від ЗМІ щодо звільнення. Друзі, прошу поставитися з розумінням, у найближчі дні – ніяких коментарів, маємо працювати, щоби все відбулося. Це потребує тиші", – зазначила дипломат.

  Вона також додала: "Коментувати будемо, коли, дай Бог, вдасться розблокувати процес звільнення. А зараз дуже делікатний і відповідальний час. Прошу поставитися з розумінням – жодних коментарів, жодних цифр, дат, списків. Не на часі".

  Геращенко зазначила, що нині головне завдання – саме звільнення заручників. Це важкий процес, і зараз над ним працюють десятки людей.

  Також сьогодні, 21 листопада, Ірина Геращенко повідомила, що на окупованому Донбасі незаконно утримують 158 заручників.

  "Їх звільнення залишається заблокованим вже 14 місяців... Ми розраховуємо на більш активну співпрацю з Радою Європи в питаннях захисту і відновлення прав громадян України, незаконно позбавлених волі за проукраїнську позицію", – цитує віце-спікера ВР "Інтерфакс-Україна". 

  Попередній матеріал
  Працював на спецслужби РФ: СБУ викрила організатора "замовних мітингів" в Україні
  Наступний матеріал
  Ватажок терористів "ЛНР" Ігор Плотницький втік до Росії – МВС України
  Loading...