Порошенко_волонтер
5.ua

"Це наблизить Україну до Європи" – Порошенко зустрівся з волонтерами-іноземцями, які навчатимуть англійської дітей

Цього року організація-ініціатор GoGlobal відібрала для участі в навчанні 126 українських шкіл

Один із кроків, що наблизить Україну на шляху до Європи, є вивчення англійської мови. Про таке заявив президент під час зустрічі з іноземними волонтерами. Це викладачі англійської, які беруть участь у проекті GoCamps за ініціативою громадської організації GoGlobal.

Зі слів Петра Порошенка, така ініціатива сприятиме поверненню миру в нашу країну. Глава держави подякував волонтерам за їхню місію та висловив сподівання, що у цій програмі візьмуть участь діти з окупованих територій Донбасу. Зокрема, так на думку Петра Порошенка, можна викорінити російські міфи про Україну.

"Я буду дуже щасливий, якщо діти, які перебувають там, на окупованих територіях, у жахливих гуманітарних умовах, візьмуть участь у програмі GoGlobal. І зараз, коли вони виїжджають звідти і опиняються на вільних територіях, вони кажуть, що це зовсім інша Україна. І тому дуже важливо, щоб ваша участь у цій програмі принесла мир у моїй країні", – звернувся до волонтерів Президент.

Своєю чергою Нейра Габріела Агілар Аха, волонтер проекту GoCamps, наголосила: "Кожного з дітей, яких я вчила, я запитувала: чи подобається вам ця програма, чи подобається вам, коли вас вчить вчитель з іншої країни? І кожен відповідав мені – "звичайно, мені це дуже подобається, це дуже цікаво". Тому ви маєте продовжувати робити це і в наступні роки. І я буду дуже рада бути тут, тому що, чесно кажучи, я люблю Україну".

Зауважимо, що проект GoCamps  має на меті запровадити вивчення англійської мови за допомогою спілкування з іноземними волонтерами. Цього року організація-ініціатор GoGlobal відібрала для участі в ньому 126 шкіл.  Протягом трьох тижнів навчати розмовної англійської українських дітей будуть волонтери, які власним коштом прилетіли до України із 38 країн світу.

Як повідомляв 5.ua, у квітні 2016 року Президент закликав українців вивчати англійську. Він наголосив, що всім нам потрібно володіти цією мовою глобального спілкування.

Нагадаємо, Президент оголосив 2016 рік Роком англійської мови. 

Також зазначимо, що Британська Рада в Україні оголосила набір на безкоштовні інтенсивні курси англійської мови у Києві та Харкові, які вона організовує спільно з НАТО для колишніх військовослужбовців.

Попередній матеріал
Формула-1: Гамільтон виграв кваліфікацію Гран-прі Австрії
Наступний матеріал
"За оборону країни": У Вінниці "кіборгам" вручили медалі та грошові винагороди

Порошенко підтримав ініціативу замінити в паспортах України російську мову англійською

В Україні діятимуть безкоштовні курси англійської для колишніх військових

КМДА започатковує безкоштовні курси англійської для киян

З наступного року іспит з англійської буде обов'язковим для всіх випускників шкіл

Українським школярам додали уроків англійської мови – Міносвіти

5 канал - трансляція наживо