"Тризубівці" оскаржуватимуть свої вироки в Апеляційному суді

  "Тризубівці", яких засудили за пошкодження пам`ятника Сталіну в Запоріжжі, оскаржуватимуть вирок у Апеляційному суді.

  Один із дев`ятьох активістів уже подав заявку на оскарження в Жовтневий райсуд Запоріжжя. Інші - зроблять це найближчим часом. Погруддя Сталіну у Запоріжжі пошкодили торік наприкінці грудня. Відповідальність за інцидент взяло на себе всеукраїнське об`єднання Тризуб. Дев`ятьох його аткивістів Запорізький райсуд засудив на терміни від одного до трьох років умовно. Крім того, засуджених зобов`язали сплатити відшкодування за поруйнований пам`ятник у обсязі більш як 100 тисяч гривень.

  Олексій Зануда, член ВО "Тризуб": "12 грудня уже подав апеляційну скаргу на дії судді і вона вже зареєстрована в районному суді міста Запоріжжя. Розглядатиметься вона в обласному суді Запорізької області. Решта позовних заяв на оскарження вироку зараз готуються, вони будуть подані в строк, визначений законодавством".

  Андрій Тарасенко, заступник голови центрального проводу ВО "Тризуб": "Тризуб ніколи не фінансував комуністів і не збирається це робити. Саме тому були подані апеляційні заяви. Апеляція - це тільки початок, далі будуть іти наступні інстанції. І закінчуватись то все має по ідеї Європейським судом".

  Попередній матеріал
  Медичне диво у Лос-Анджелесі
  Наступний матеріал
  Зловмисників, що пограбували один з донецьких банків, підозрюють у нападі на інші фінустанови
  Теги: