"Тризубівці", яких випустили із СІЗО на поруки розповіли про катування

  "Тризубівці", яких випустили із СІЗО на поруки народних депутатів, розповіли про катування.
  З хлопців, яких затримали за підозпрою у віждпиоюванні голови пам`ятнику Сталіна, начебто вибивали свідчення кулаками, заламували руки, одягали на голову протигази . А під час тримання в ізоляторі тимчасового утримання їх розмістили в камері з температурою повітря нижче нуля, не годували, не пускали до туалету, не допускали адвокатів. Перед організованим два місяці тому спілкуванням "тризубівців" із пресою, їх попередили, щоб не говорили зайвого і відповідали лише на запитання щодо умов утримання в СІЗО, в якому умови були вже кращими. Нині "тризубівці" на волі. Їх відпустили на поруки чотирьох депутатів-нашоукраїнців. Цього тижня має продовжитися слухання справи про відпиляну голову Сталіна. Хлопців звинувачують у груповому хуліганстві.

  Роман Хмара, член ВО "Тризуб": "Варіант без відповіді там бути не може. І коли відповіді ніякої не було - одягалися наручники, застібалися за спиною, ноги розтягувалися на шпагаті, хїтось тис між лопатки, хтось тримав за самі наручники".

  Анатолій Онофрійчук, член ВО "Тризуб": "Мені завернули руки за спину, били і коли мені задавали питання на які я відмовлявся без адвоката давати відповіді ...мені адвоката не надавали, на ті питання, коли я давав відповідь, яка їх не влаштовувала, мене били, доки я не погоджувався з ними".  

  Попередній матеріал
  Книжку спогадів чорнобильців презентували в національному музеї Чорнобиля
  Наступний матеріал
  У Празі пасажирський автобус - зірвався в прірву
  Теги: