5.ua

Тривають хакерські атаки на лідерів опозиції [відео]

  Тривають хакерські атаки на лідерів опозиції та їхні прес-служби. Від ранку невідомі блокують роботу інформаційних ресурсів, ламають електронні поштові скриньки та акаунти в соціальних мережах. 

  Зараз заблокований «Твіттер» і «Фейсбук» Віталія Кличка та прес-секретаря Юрія Луценка - Лариси Сарган. Також хакерську атаку здійснювали на сторінку речниці Юлії Тимошенко - Марини Сороки. Але її акаунт вже відновили. То ж опозиціонери закликають не вірити провокативній інформації, яку можуть розсилати від їхнього імені.

   

  Лариса Сарган, прес-секретар Юрія Луценка: «Мій пароль недійсний той, яким я завжди користувалася. «Фейсбук», потім «Твітер», а  потім і пошта. Телефон також заблокований, треба своїми силами звертатись в офіси соцмереж, я думаю, що в Сполучені Штати».

   

  Марина Сорока, прес-секретар Юлії Тимошенко: «В мене заблоковані всі пошти я не можу зайти, в мене дві скриньки, я не можу ввійти на «Фейсбук», де я веду громадську діяльність. Це цілеспрямована акція для того, щоб заблокувати мою роботу. Мою роботу як прес-секретаря Юлії Володимирівни».

   

  Попередній матеріал
  Туск: ЄС має залишити Україні «двері відчиненими» навіть у випадку провалу саміту у Вільнюсі
  Наступний матеріал
  Організатора одеського Євромайдану засудили
  Теги:
  Loading...