Триває суд у справі т. зв. "васильківських терористів"

  Слухання у справі так званих "васильківських терористів" тривають у Києво-Святошинському суді столиці. Сьогодні феміда заслухала свідка, ім`я якого засекречене.
  Адвокати стурбовані. За їхніми словами, суддя свідомо порушив право одного із обвинувачуваних - Ігоря Мосійчука - на захист. Адже його видалили із зали за співання гімну ще три засідання тому, а сьогодні свідок з боку звинувачення давав показання саме проти Мосійчука. Головуючий відхилив клопотання адвокатів про свій самовідвід і вирішив продовжувати слухання 2-го липня. Трьох активістів націоналістичних організацій затримали у серпні минулого року за підозрою у плануванні терактів та закликах до повалення конституційного ладу. Справу розслідувала СБУ. Процес триває у закритому режимі.

  Олег Веремієнко, адвокат: "Згідно Євроконвенції, будь-який обвинувачений в кримінальному злочині має право допитувати осіб, які дають свідчення проти підсудного. А як же тоді підсудний Мосійчук, який видалений із зали суду, якщо суддя відмовляється доставляти його до суду - може ставити запитання свідкам обвинувачення".
  Попередній матеріал
  У штаб-квартирі УЄФА відбулося жеребкування ігор Ліги Європи
  Наступний матеріал
  Іспанія звернулась по фінансову допомогу до ЄС
  Теги: