Війна на Донбасі
Війна на Донбасі giga.ua

"Трошки заблукали": на Донбасі в полон потрапили російські військові медики

Після святкування Дня медичного працівника вони "збилися з курсу" і потрапили до рук українських військових

Затримання росіян у районі лінії розмежування на Донбасі відбувається регулярно. Нещодавно на сході затримали групу російських медиків-випускників Санкт-Петербурзької військово-медичної академії ім. С. Кірова. Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО. 

Як стало відомо, після святкування Дня медичного працівника медики "за давньою російською традицією "збилися з курсу" і потрапили до рук українських військових".

"Випускники Санкт-Петербургської медичної академії, відзначивши День медика, трошки переплутали напрямки, і опинилися на наші території. Тому затримуємо, багато затримуємо, але не все, що ми робимо, можемо видавати пресі. Забираються затримані у певні структури, які займаються саме затриманими", - розповів заступник керівника АТО Олександр Розмазнін.

"Російський слід на Донбасі більш ніж очевидний. Ви, мабуть, не раз чули про російську військову техніку, яку начебто знайшли в шахтах Донбасу місцеві "робітники і селяни", про погане орієнтування на місцевості російських горе-вояків, а також про зброю та амуніцію, яку "можна купити у будь-якому воєнторзі". Утім, ця інформація, до правди, жодного стосунку не має. І сьогодні в нас є достатньо доказів присутності представників російської армії на території, що сьогодні не підконтрольна Україні", - відзначив Розмазнін.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: Наслідки обстрілу терористами Бердянського на березі Азовського моря

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
АПУ: Важливо, що зустріч Порошенка в Білому домі буде раніше, ніж зустріч Путіна
Наступний матеріал
Пленарне засідання Верховної Ради - трансляція
Loading...