5.ua

"Троянди та виноград" від газети "День"

  Образ виноградної лози і троянди досить часто експлуатують у різних іпостасях. Але поєднати їх так, щоб зберегти індивідуальність образу і водночас підкреслити магію їхньої синергії можна за умови його розуміння і нового осмислення. Креативна команда «Дня» взяла на себе таку сміливість — темою нового глянцевого додатку «Дня» під магічною цифрою тринадцять є «Троянди й виноград».  

  До речі, після невтішного прогнозу синоптиків – «бабиного літа» не буде: вересневі дощі відразу змінять жовтневі заморозки — тема здається ще більш доречною. «Троянди й виноград є втіленням довершеності та гідного закінчення літа», - пише у своїй традиційній редакторській колонці до «Маршруту №1» головний редактор «Дня» Лариса Івшина.

  Герої нового випуску «Маршрут №1» – онук українського поета, автора збірки, яка, власне, дала назву тринадцятому глянцевому додатку «Дня» — «Троянди та виноград» — Максима РИЛЬСЬКОГО; селекціонер з Тернополя, який вивів сорт ірисів на честь Ліни Костенко і ще трьом — дав назви її віршів, Ігор ХОРОШ.

  Також з нового випуску можна дізнатися про альтернативне використання винограду та троянд у побуті; символом чого є троянда та виноградна лоза для різних народів світу та чому тендітна квітка з шипами на стеблі стала неодмінним атрибутом закоханих романтиків.

  До речі, у новому номері «Маршруту №1» представлені свіжі ідеї, які підтримали наші партнери. Це ексклюзив від донецьких друзів – презентація марки Aston Martin Interiors в Києві. На «Смачній карті» і в рубриці «Кулінарний гід» вас частуватимуть нові ресторани Києва, Одеси та Львова. А також наша постійна рубрика «ТОП 10» подарує віртуальну подорож найкрасивішими місцями України за версією наших тур-партнерів.

  «Любити троянди чомусь вважаться дуже банальним, але мені здається, що під цією «затертістю» образу кожен має особисту історію…», - інтригує у врізі до своєї колонки Лариса Івшина. А наприкінці заохочує: «Даруйте один одному виноградну лозу і кущики троянд! Адже це найкраще поєднання раціонального світу зі світом почуттів…». До речі, особиста «трояндова» історія Лариси Івшиної — на третій сторінці тринадцятого  «Маршруту №1».

  Купуйте випуск на сайті газети «День» - www.day.kiev.ua/library або в місцях продажу преси.

  Попередній матеріал
  Міжнародний огляд у відеострічках провідних інформаційних агенцій світу
  Наступний матеріал
  На Кіровоградщині 6 людей отруїлися грибами
  Теги:
  Loading...