www.youtube.com

Трояна призначили заступником голови МВС

  Вадим Троян зняв свою кандидатуру з конкурсу на посаду голови Нацполіції

  Кабінет міністрів призначив заступником міністра внутрішніх справ Вадима Трояна. Про таке рішення повідомив журналістам міністр Кабміну Олександр Саєнко, пише "Укрінформ".

  "Призначили заступником міністра внутрішніх справ Трояна", – сказав Саєнко.

  Вадим Троян тимчасово виконував обов'язки голови Національної поліції. Він відмовився від участі в конкурсі на посаду глави відомства, заявивши, що йому не вистачило близько 20 місяців стажу для "беззастережного проходження всіх критеріїв конкурсу".

  Довідка. Вадим Троян народився 1979 року на Харківщині. У 2000 році закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю "правознавство".

  З 2000 по 2003 рік – проходив службу в органах внутрішніх справ на посаді слідчого Лозівського МРВ УМВС України в Харківській області.

  З 2003 по 2014 рік – працював на різних цивільних посадах. З травня по жовтень 2014 року – заступник командира батальйону, потім заступник командира полку "Азов" при ГУ МВС України в Київській області. З жовтня 2014 по листопад 2015 року працював на посаді начальника ГУМВС України в Київській області.

  З листопада 2015 по березень 2016 року – начальник Головного управління Національної поліції України в Київській області. З березня по листопад 2016 року – перший заступник глави Національної поліції України – начальник кримінальної поліції. З 16 листопада 2016 року – в.о. керівника Нацполіції.

  Як повідомляв 5.ua, Вадим Троян зняв свою кандидатуру з конкурсу на посаду голови Нацполіції. Троян пояснив, чому не хоче надалі бути головою Нацполіції.

  Попередній матеріал
  Ерлер про Донбас: Політичний процес відновлюється, як тільки загострюється ситуація
  Наступний матеріал
  Прес-конференція щодо ходу розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета - завершено