Третій день зі Львова не вивозять сміття [відео]

  Уже третій день зі Львова не вивозять сміття. Дорогу на полігон побутових відходів - перекрили мешканці сіл Грибовичі та Малехів. Так вони вимагають відновити ринок, на якому донедавна продавали свою продукцію. У конфлікті розбирався Олександр Ваврищук.

  Ганна Набит каже: на ринку, з якого їх вигнали, працювала  ще її мати. Усю вирощену продукцію селяни збували на площі Липневій. Тепер ранні редиска та цибуля гниють у дворах.

  Ганна Набит: "То наша остання надія, бо якщо не перекрити, то вони не підуть на ніякі уступки людям. Вони людей мають взагалі за ніщо і якщо ми виростили якусь свіжу рослину під тою плівкою куда ми маєм діти то".

  Журналіст, "5 канал": "Каменем спотикання між міською владою і селянами стала площа Липнева. Ще кілька днів тому тут стояли торгові ряди, сьогодні готують місце для автостоянки".

  Обурені селяни три дні не пропускають сміттєвозів. І погрожують не розблоковувати шлЯху, доки ринок знову не запрацює. Іншого звалища, ніж під Грибовичами, Львів не має. Тож ситуація щодня стає все загрозливішою.

  Юрій Голець, начальник управління житлового господарства: "Якщо буде зволікання протягом доби –дві це буде надзвичайна ситуація, про що ми проінформували прокурора Жовківського ігора Михайловича і проінформували начальника РОВД Жовківського району, щодо встановлення осіб, які протизаконно блокують роботу комунального підприємства, яке забезпечує безпеку міста".

  Обіцянкам про торговельні місця на інших базарах - пікетувальники не вірять. І щоби захистити власні права - вже найняли адвоката.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

  Попередній матеріал
  Пам`ятну дошку Луспєкаєву встановили у Луганську
  Наступний матеріал
  Двоє жінок загинули внаслідок нападу ведмедів в одному із зоопарків Японії
  Теги: