Третьякова пояснила, як працюватиме пропонована урядом накопичувальна пенсійна система

Накопичувальна пенсійна система включає 22%, які сплачує роботодавець, і 2% з липня 2017 року, які громадянин відправлятиме на накопичення

З липня 2017 року пропонується відправляти особою поступово від 2 до 5% на накопичення для виплати пенсій до тих 22%, які сплачує роботодавець. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявила голова громадської ради при Пенсійному фонді України Галина Третьякова. 

"У нас було біля 40% єдиний соціальний внесок, трішечки більше в 2015 році, ми його зменшили і він поділявся: 38% сплачував роботодавець і 2 з чимось відсотки сплачували ми самі. І відповідно державні службовці сплачували більше, ніж 2%. Нас звільнили, як осіб, від сплати єдиного соціального внеску. Те, що стосується роботодавця, то їм єдиний соціальний внесок зменшили до 22%", – зазначила вона.

Третьякова додала: "Тепер пропонується оцим законопроектом (№4608 – запровадження накопичувального рівня пенсійного забезпечення – 5.ua), щоб це наше звільнення 2%, щоб ми з липня 2017 року 2%, потім 3, потім 4, а потім 5% кожен рік, ми відправляли на накопичення до тих 22%, які сплачує роботодавець".

Детальніше повний запис розмови з головою громадської ради при Пенсійному фонді України Галиною Третьяковою дивіться нижче. 

Нагадаємо, уряд Гройсмана пропонує із липня 2017 року запровадити накопичувальний рівень пенсійного забезпечення.

Попередній матеріал
Волонтери оприлюднили відео з району боїв під Зайцевим
Наступний матеріал
Біля берегів Греції знайшли уламки єгипетського літака

В Україні 10 млн осіб фінансують 12,3 млн пенсіонерів – Третьякова

ВР підтримала скасування податку на пенсії

Зменшення єдиного соцвнеску завдало Пенсійному фонду збитків на 77 млрд грн

МВФ займеться пенсійною реформою України

Нацбанк хоче скасувати пенсійний збір для населення при купівлі валюти

5 канал - трансляція наживо