5.ua

Транспортна міліція посилила охорону стратегічно важливих залізничних об'єктів


  Про це 20 серпня повідомила прес-служба Укразлізниці.

  Як стало відомо, всі міліціонери отримали повний комплект бойової екіпіровки. Тобто, не тільки табельні пістолети та гумові кийки, але й автоматичну зброю, а також боєкомплект із набоями. Крім того, були видані засоби індивідуального захисту – бронежилети ІV класу і каски.

  В бойову групу транспортних міліціонерів увійшли оперуповноважені по боротьбі із злочинними посяганнями на вантажі, співробітники кримінальної міліції у справах неповнолітніх, бійці патрульно-постової служби та інших підрозділів. До зведеного міліцейського загону ввійшли представники великих транспортних вузлів столичної магістралі – Конотопа, Жмеринки, Хмельницького, Коростеня, Білої Церкви.

  "Про серйозність поставлених завдань говорить той факт, що всі міліціонери отримали повний комплект бойової екіпіровки. Наші хлопці забезпечені повністю, починаючи від взуття, боєприпасів і до сучасних засобів індивідуального захисту. Кожен працівник добре знає свої обов'язки і сумлінно їх виконує. Їдуть відповідальні люди, кращі з кращих", - зазначив начальник УМВС України на Південно-Західній залізниці Ігор Грінцевич.
  Попередній матеріал
  Порошенко звільнив Одарченко з Херсонської ОДА
  Наступний матеріал
  Уряд запровадив інститут торгового представника Кабміну
  Loading...