Трансляцію телеканалу ТВі досі не відновили

  Каналу ТВі не можуть відновити трансляцію через те, що інженери кабельного оператора не знають, що робити. Про це заявив представник компанії "Тріолан" Вадим Сидоренко на засіданні міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова.

  За його словами, співробітники занепокоїлись після масової критики компанії в інтернеті й обдумують свої кроки. Коли саме зможуть підключити ТВі - у "Тріолан" не повідомили. У свою чергу, представники Генпрокуратури не змогли повідомити на засіданні комісії, коли збираються закрити кримінальну справу проти сайту "Лівий берег". Втім запевнили - справа відкрита за фактом, а не проти конкретних журналістів. Нагадаємо, телеканал ТВі відключили від трансляції у кабельних мережах в 11-ти містах України. А проти інтернет видання "Лівий берег" у ГПУ порушили кримінальну справу за публікацію телефонної переписки народного депутата.

  Вадим Сидоренко, представник компанії "Тріолан": "Было общественное внимание повышенное, поэтому наши инженеры не могут восстановить привычним им способом. Сейчас они будут пробовать что-то включить, что-то выключить под таким вниманием. Поэтому они сначала думают, что делать, а потом..." (сміх присутніх)

  Лариса Мудрак, член Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення: "Ситуація, яка сталася у вас безпосернедньо з каналом ТВі - це достатньо некоректна поведінка господарюючого суб`єкта і, нажаль, змушена констатувати, що група компаній "Тріолан" - лише за останній рік ви отримали мінімум 6 попереджень саме за такі дії".

  Попередній матеріал
  Більшість українців проти двомовності - соцопитування
  Наступний матеріал
  Туреччина стягує війська до кордону з Сирією
  Теги: